Auto Park Zofia Szcześniak

64-920 Piła, ul. Siemiradzkiego 23

Salon sprzedaży

tel.: +48 67 215 48 11 wew. 3
tel.: +48 67 215 48 12 wew. 3
e-mail: salon@autopark.com.pl

Rafał Płachta

kierownik działu sprzedaży
tel. kom.: +48 784 522 501
e-mail: rafal.plachta@autopark.com.pl

Małgorzata Głyżewska

sprzedawca - prezenter
tel. kom.: +48 606 466 295
e-mail: malgorzata.glyzewska@autopark.com.pl

Marta Kempka-Lupa

sprzedawca - prezenter
tel. kom.: +48 668 010 144
e-mail: marta.lupa@autopark.com.pl

Dawid Świtalski

mobilny doradca flotowy
tel. kom.: +48 511 879 291
e-mail: dawid.switalski@autopark.com.pl

Justyna Jamka-Żarnowska

specjalista ds. ubezpieczeń
tel. kom.: +48 572 632 138
e-mail: justyna.zarnowska@autopark.com.pl

Serwis

tel.: +48 67 215 48 11 wew. 2
tel.: +48 67 215 48 12 wew. 2
e-mail: serwis@autopark.com.pl

Dariusz Krawczyk

kierownik serwisu
tel. kom.: +48 600 886 768
e-mail: dariusz.krawczyk@autopark.com.pl

Jacek Latanowicz

doradca serwisowy
tel. kom.: +48 517 079 829
e-mail: jacek.latanowicz@autopark.com.pl

Krzysztof Poznaniak

doradca serwisowy
tel. kom.: +48 664 759 216
e-mail: krzysztof.poznaniak@autopark.com.pl

Marcelina Kołodziejczyk

asystentka serwisu
tel. kom.: +48 516 218 809
e-mail: marcelina.kolodziejczyk@autopark.com.pl

Części i akcesoria

tel.: +48 67 215 48 11 wew. 1
tel.: +48 67 215 48 12 wew. 1
tel. kom.: +48 517 079 901
e-mail: czesci@autopark.com.pl

Ireneusz Budnik

sprzedawca części i akcesoriów
tel. kom.: +48 517 079 901
e-mail: czesci@autopark.com.pl

Radosław Skowroński

sprzedawca aut używanych Das Welt Auto
tel. kom.: +48 602 716 090
e-mail: radoslaw.skowronski@autopark.com.pl